Πρόγραμμα Συνεδρίου

Αίθουσα Ι1 Αίθουσα Ι4 Workshops
09:30 Τελετή έναρξης
09:45
10:00
10:15 Μπίρμπας Αλέξιος10:15 - 10:45
10:30
10:45 Ντζιαχρίστος Βασίλειος 10:45 - 11:15
11:00
11:15 Coffee Break 11:15 - 12:00
11:30 Workshop από PwC (Online) / Intracom Telecom (Ι11) / Uni systems (Ι10) / IEEE (ΗΛ5) 11:30 - 13:30
11:40
11:50
12:00 Διαμαντάρας Κωνσταντίνος 12:00 - 12:30
12:10
12:20
12:30 Μουστάκας Κωνσταντίνος 12:30 - 13:00
12:40
12:50
13:00 Τζελέπης Δημήτριος13:00 - 13:30
13:10
13:20
13:30 Lunch Break 13:30 - 14:40
13:40
13:50
14:00
14:10
14:20
14:30
14:40 Παρουσίαση Papers14:40 - 15:40
14:50
15:00 Γκαμπράνη Μαρία - Online15:00 - 15:40
15:10
15:20
15:30
15:40 Κωνσταντίνου Χαράλαμπος - Online15:40 - 16:30
15:50
16:00
16:10
16:20
16:30 Τραχανάς Στέφανος - Online16:30 - 17:15 Workshop από Hellenic Cables (Ι11) / Oracle Academy (I10) / BEST (ΗΛ5)16:30 - 18:30
16:40
16:50
17:00
17:10 Λάσκαρης Κωνσταντίνος 17:15 - 18:00
17:20
17:30
17:40
17:50
18:00
18:10
18:20
18:30 Workshop από ΑΔΜΗΕ (Ι10)18:30 - 20:30
18:40
18:50
19:00
19:10
19:20
19:30
19:40
19:50
20:00
20:10
20:20
20:30

Πρόγραμμα Συνεδρίου

Αίθουσα Ι1 Αίθουσα Ι4 Workshops
09:30 Μακιός Βασίλειος9:30 - 9:55
09:40
09:50
10:00 Παπαρρίζος Γεώργιος - Online 9:55-10:20
10:10
10:20 Μανιατάκος Μιχάλης10:20 - 11:00
10:30
10:40
10:50
11:00 Coffee Break 11:00 - 11:30
11:10
11:20
11:30 Τόμκος Ιωάννης 11:30 - 12:00 Τζήμας Ιωάννης 11:30 - 12:00
11:40 Workshop από Intracom Telecom (Ι11) / Agile Actors (Ι10) /
CSI-COP (ΗΛ5) / Accenture (Online)11:40 - 13:40
11:50
12:00 Φαρμάκης Φίλιππος12:00 - 12:30 Βαρβέλης Ευάγγελος12:00 - 12:30
12:10
12:20
12:30 Γιαννάκης Γεώργιος12:30 - 13:00
12:40
12:50
13:00 Σούντρης Δημήτρης13:00-13:30
13:10
13:20
13:30 Lunch Break 13:30 - 15:00
13:40
13:50
14:00
14:10
14:20
14:30
14:40
14:50
15:00 Παπαλεξόπουλος Αλέξης15:00 - 15:40
15:10
15:20
15:30
15:40 Μπλέτσας Μιχάλης 15:40 - 16:30
15:50
16:00
16:10
16:20
16:30
16:40 Ραψομανίκη Μαριάννα16:40 - 17:20 Δημάκης Αλέξανδρος - Online16:40 - 17:20 Workshop από Schneider (Ι10) / Euroavia (Ι11) 16:40 - 18:40
16:50
17:00
17:10
17:20 Coffee Break 17:20 - 18:00
17:30
17:40
17:50
18:00 PRE ΣΦΗΜΜΥ 18:00 - 20:00
18:10
18:20
18:30 Κοφίδης Ελευθέριος 18:30 - 19:00
18:40 Workshop από EESTEC (Ι10) / Nokia (Online)18:40 - 21:00
18:50
19:00 Κοντού Μάγκυ - Online19:00 - 19:30
19:10
19:20
19:30
19:40
19:50
20:00
20:10
20:20
20:30
20:40
20:50
21:00 Πάρτι Activities 21:00 - 00:00
00:00

Πρόγραμμα Συνεδρίου

$
Αίθουσα Ι1 Αίθουσα Ι4 Workshops
09:00 Career @sfhmmy 9:00 - 13:30
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00 Workshop από Tech to me about it (Ι10)12:00 - 14:00
12:30
13:00
13:30 Lunch Break 13:30 - 15:00
13:40
13:50
14:00
14:10
14:20
14:30
14:40
14:50
15:00 Συρμακέσης Σπύρος 15:00 - 15:30 Δαλακλείδη Καλλιόπη - Online 15:00 - 15:30 Workshop από Prometheus Eco Racing NTUA Team Ι(10)/ BEST (ΗΛ5) / Deloitte (Online) 15:00 - 17:00
15:10
15:20
15:30 Παπαδημητρίου Χρήστος - Online 15:30 - 16:00
15:40
15:50
16:00 Αλέξης Κωνσταντίνος 16:00 - 16:40
16:10
16:20
16:30
16:40 Κυρίτσης Δημήτρης16:40 - 17:20
16:50
17:00 Workshop από DIR(Democritus Industrial Robotics) (Ι10)17:00 - 19:00
17:10
17:20 Coffee Break 17:20 - 18:00
17:30
17:40
17:50
18:00 Παρασκευάς Μιχάλης 18:00 - 18:30
18:10
18:20
18:30 Γιαρέντης Γιάννης 18:30 - 19:10
18:40
18:50
19:00 Αβούρης Νικόλαος 19:00 - 19:30
19:10
19:20
19:30 Σγάρμπας Κυριάκος 19:30 - 20:00
19:40
19:50
20:00 Τελετή Λήξης 20:00 - 20:30
20:15
20:30
20:45
21:00